webdesign

Potřebujete poradit s internetovou prezentací, aktualizací, hostingem, doménou, e-shopem?

Od roku 1996 se věnuji tvorbě internetových prezentací. V této oblasti nabízím konzultace, grafické návrhy, registraci domén, vhodný výběr hostingu, samotnou výrobu a následnou správu internetové prezentace.

Konzultace

Poskytuji odborné konzultace a to jak svým klientům a partnerům, tak i všem, kteří potřebují poradit. Internetová prezentace je již dlouhou dobu nedílnou součástí komunikace s klienty a partnery. Dobře zvolená prezentace Vám dokáže výrazně napomoci k získání vyšší prestiže, získání nových klientů, lepší péči o současné klienty, pomůže zvýšit zisky.

Nepodceňujte sílu internetové prezentace.
Stačí se podívat na Vaší přímou konkurenci… jste lepší, než ona?

Návrh

Nemáte svou internetovou prezentaci nebo máte, ale nejste s ní spokojeni?

Po vzájemné konzultaci, vyslechnutí Vašich představ, požadavků a potřebnavrhnu optimální řešení a vypracuji grafické návrhy prezentace. Vámi vybraný grafický návrh dále zpracuji do konečné podoby. Následně je možno dle tohoto návrhu naprogramovat internetovou prezentaci včetně případných doprovodných reklamních prvků, jako jsoureklamní banery, odkazy a podobně.
Tento návrh můžete naprogramovat buďto přímo u mě a nebo zadat Vašemu programátorovi internetové prezentace (webmasterovi).
Samozřejmě je vše v plném souladu s Vaším současným firemním stylem s případnými návrhy na změny.

Doména

Chcete svou vlastní doménu a nebo doménu, za kterou nemusíte platit?

Pomohu Vám s výběrem domény a její následnou registrací u nejvhodnějšího registrátora, který bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům. Na toto má samozřejmě vliv také následný hosting. Obecně je vhodnějšíregistraci domébny i hosting objednat prostřednictvím jedné firmy. Osobně spolupracuji s několika hostingovými firmami, ale mohu nabídnout i další. Nabízené služby průběžně sleduji a mohu tak kdykoliv aktuálně poradit.
Vlastní doména je samozřejmě otázkou prestiže. Domény jsou navíc každým rokem levnější a dostupnější více lidem, ale i přes tot je možné zvolit doménu III. řádu na některém freehostingu (hostování zdarma).

Hosting

Nevíte, jak prezentaci zveřejnit a zda potřebujete hosting zdarma nebo placený?

Vyberu pro Vás optimální webhosting, který bude splňovat všechny požadavky Vaší prezentace a nebude stát více, než musí při zachování kvality všech nabízených služeb. Výběr je opravdu velmi bohatý a zorientovat se ve všech nabízených službách, rozdílech mezi nimi a výhodmai toho kterého hostingového programu není pro běžného uživatele právě jednoduché. Nabídku služeb pravidelně sleduji a auktualizuji.
Vše záleží pouze na Vašich požadavcích. Ke každému případu se přistupuje zcela individuálně. Každá zakázka je šitá přesně na míru.

Správa

Co v budoucnu s případnými změnami obsahu a různými aktualizacemi?

Postarám se o Vaši prezentaci. V případě jakých koliv změn se postarám o jejich nejrychlejší zpracování, aby návštěvník dostával nejaktuálnější informace. Záleží pouze, jak hodláte svou prezentaci pojmout a jak hodláte informovat své klienty.
Jednou z možností je prezentace statická, kdy se údaje nemění a všechny informace jsou k dispozici okamžitě.
Další možností je prezentace, která sw klientem komunikuje. Informuje ho o všech novinkách, slevách, akcích a podobně. Při této možnosti je potřeba stránky pravidelně aktualizovat. Všeobecně se doporučuje tato druhá varianta, neboť v návštěvníkovi okamžitě vzbuzuje pocit, že zde se opravdu dočká aktuálních informací a že s ním bude někdo konkrétní komunikovat. Bude vědět, že se nejedná o stránky, za kterými již nikoho nenalezne a nedočká se odpovědi. K tomuto je nejvodnější použít redakční systém, díky kterého si zvládnete stránky aktualizovat sami bez nutnosti čekat na pomoc kohokoliv jiného.

Podpora

V dnešní době je velmi dobré mít své stránky také na sociálních sítích, kde dochází k přímé komunikaci s okolním světem. I zde jsem připraven vytvořit Vaše zázemí a poradím Vám, jak nejlépe komunikovat se světem a jak zvyšovat povědomí Vaší značky.

Ukázky


ZUŠ Krnov
www.zuskrnov.cz


Školka BEE
www.skolka-doubek.cz


SBA Squash
www.sbasquash.cz


mag(&)zin
magazin.kopec.cz


HiBoy
hiboy.kopec.cz


Pokud potřebujete poradit, neváhejte a kontaktujte mě .. konkurence nespí!